Neizņemamās protēzes

Pagaidu kroņi

Ja jūsu pacientam ir nepieciešami pagaidu kroņi, mēs tos ātri izgatavosim no PMMA plastmasas. Ir pieejami vienslāņa un daudzslāņu plastmasa atkarībā no jūsu klienta estētikas prasībām. Kroņi tiek izgatavoti ar "Zirkonzahn" un "Roland" CAD/CAM tehnoloģijām. Kā arī pieejami visu veidu kompozītu kroņi ar un bez stiprinājuma.

Metālkeramika

Izgatavosim jūsu pacientiem metālkeramikas kroņus no zelta sakausējuma vai arī no CrCo sakausējuma. Abiem sakausējuma veidiem ir iespējams izgatavot keramikas pakāpi vēl labākai estētikai. Kā arī varam izgatavot metāla lietus kroņus.

Cirkonijs

Lokveida protēzes izgatavosim ar atačmentiem, stieņveida fiksāciju ar locītām vai lietām skavām. Savā darbā izmantojam "Brennet", "Rhein83", "Ceka-Preciline" atačmentus. Elastīgās protēzes izgatavojam no "bre.flex" ("bredent", Vācija) materiāla. Elastīgās protēzes varam izgatavot vienzoba plates vai parciālas plates. Totālas plates no šī materiāla izgatavot nav ieteicams.

Bezmetāla keramika

Venīrus, Non-Prep venīrus, onlejas, kroņus, puskroņus izgatavosim no bezmetāla keramikas "e.max", kā arī citām keramikām. Bezmetāla keramika ir labākais risinājums priekšzobu rajonā, jo bezmetāla keramikas izturība nav tik liela kā cirkonija kroņiem. Kā arī bezmetāla keramiku ir iespējams kombinēt ar PEEK materiālu, kas palīdzes sasniegt maksimālu izturības un estētikas rezultātu.

Inlejas

Inlejas iespējams izgatavot no CrCo, cirkonija, PEEK, sudraba-palādija. Bezmetāla restaurācijai izgatavojam inlejas ar opaka pārklājumu.