Izņemamās protēzes

Teleskopu kroņi

Izgatavojot teleskopa kroņus, jums ir iespēja izvēlēties cirkoniju, CrCo, Au materiālus. Teleskopa kroņus var izgatavot gan uz implantiem, gan uz dabīgajiem zobiem. "Taison" protēzes uz teleskopa kroņiem zobs ir jānoslīpē mazliet vairāk, nekā taisot parasto kroni, jo mums ir nepieciešama vieta gan primārajam, gan sekundārajam kronim.

Plates

Parciālās un totālās plates izgatavojam tikai no Vācijā ražotām plastmasām. Izvēloties kvalitatīvus materiālus, jūs palīdzēsiet izvairīties pacientiem no alerģiskām reakcijām. Īpaši alerģiskiem pacientiem iesakām izvēlēties "Polian IC" ("Bredent", Vācija) materiālu, kas ir bezmonomēra plastmasa. "Polian IC" var izmantot gan totālām, gan parciālām platēm.

Loki

Lokveida protēzes izgatavosim ar atačmentiem, stieņveida fiksāciju ar locītām vai lietām skavām. Savā darbā izmantojam "Brennet", "Rhein83", "Ceka-Preciline" atačmentus. Elastīgās protēzes izgatavojam no "bre.flex" ("bredent", Vācija) materiāla. Elastīgās protēzes varam izgatavot vienzoba plates vai parciālas plates. Totālās plates no šī materiāla izgatavot nav ieteicams.

Kapes

Piedāvājam izgatavot kapes sportam, nakts kapes, kapes sakodiena celšanai, reteinerus pēc brekešu noņemšanas, balināšanas kapes. Sporta kapes ir pieejamas arī dažādās krāsās.